Napište nám

info@aaapenize.cz

Půjčka na OP – s exekucí, bez doložení příjmu, od soukromé osoby

Každý se někdy ocitl v situaci, kdy peněz bylo méně, a vzal si půjčku. Někdy se však stane, že půjčka od banky není schválena. Co v takové situaci dělat? Existují nebankovní společnosti, které půjčí všem. Pokud má někdo zájem o rychlou půjčku bez zbytečné administrativy, může tedy zažádat o nebankovní půjčku. Půjčka na občanský průkaz je právě typ takovéto půjčky. Jak půjčka na OP funguje? Kde ji lze sjednat?

Žadatel o půjčku u banky bývá často velmi striktně kontrolován a bohužel ne každému je žádost schválena. Naštěstí jsou tu nebankovní společnosti, které nemají tak přísná pravidla. Nechtějí dokládat příjmy a nekontrolují schopnost splácet.

Půjčka na občanský průkaz

Půjčka na OP je velmi rychlý a žádaný produkt. Jde o to, že žadatel předloží svůj doklad totožnosti a případně číslo účtu. OP je jediný doklad, který je požadován. Pokud jde například o potvrzení příjmu nebo náhled do registru dlužníků, nic takového není zapotřebí. Díky tomu lze půjčku na občanku ihned získat.

Žadatel je osvobozen od prokazování příjmů, výpisů z účtů a jiných úkonů, které požadují banky. Půjčka na OP je tedy půjčka bez doložení příjmu a registru dlužníků. Je vhodná pro všechny, kterým nebyla půjčka v bance schválena.

Půjčka na OP bez doložení příjmu

Banky vždy při žádostech o půjčku chtějí dokládat příjmy. Chtějí tak ochránit sebe i žadatele od případných problémů se splácením. Pokud žadatel nemůže doložit příjem, je vyřazen a žádost je zamítnuta. Získat půjčku u banky je tedy velice obtížné například pro matky na mateřské dovolené. Také ti, co nemají dost vysoké příjmy, jako jsou například sezonní dělníci nebo osoby, které část peněz dostávají například na dýšku. Tyto osoby jsou prakticky bez šance na schválení.

Půjčka na občanský průkaz bez doložení příjmu je šance pro tyto osoby vzít si půjčku. Nebankovní společnosti nabízejí půjčku bez doložení příjmu, kterou je možné sjednat na občanský průkaz. Mají vysokou schvalovatelnost a jsou dostupné i pro rizikové žadatele.

Půjčky na OP ještě dnes

Půjčka na OP ještě dnes není problém. Nebankovní společnosti fungují rychle. Na svých stránkách obvykle nabízí formulář pro vyplnění. Vše je online a získat půjčku na OP jde ještě dnes. Díky tomu, že není zapotřebí dokumentů o příjmu, je vyřízení bleskové.

Stačí tedy v online formuláři vyplnit údaje o žadateli a číslo OP. Vše je rychlé a snadné. Jakmile je formulář vyplněný, stačí kliknout na „odeslat žádost“. Nebankovní společnost většinou žádost schválí do pár minut. O výsledku je žadatel informován pomocí SMS či emailu.

Půjčka na OP v hotovosti

Ačkoliv by se mohlo zdát, že půjčky jsou poskytovány především na účet, opak je pravdou. Půjčka na OP v hotovosti je velmi žádaný produkt. Půjčka na OP v hotovosti je šance pro ty, kteří nevlastní bankovní účet nebo mají přístup k bankovnímu účtu omezený, například kvůli exekuci.

Pro půjčku v hotovosti je ve většině případů také nutné vyplnit online formulář na webu společnosti. Vyplní se všechny důležité údaje a po schválení se ozve obchodní zástupce. S ním se poté domluví předání peněz.

Jak může proběhnout výplata půjčky:

 • bbchodní zástupce přijede domů
 • žadatel se dostaví na pobočku
 • obchodní zástupce a žadatel dorazí a sjednané místo

Nevýhodou hotovostní půjčky je, že se musí splácet také v hotovosti. Většinou si obchodní zástupce pro splátku přijede. Naopak výhoda je, že jde v podstatě o rychlou půjčku o víkendu. Jelikož se nejedná o převod, ale o předání hotovosti, je šance, že bude domluveno předání peněz také o víkendu. Rychlá půjčka o víkendu může spoustě lidí pomoci například před výplatou.

Půjčka na občanský průkaz ihned

Půjčky na OP ihned na účet jsou častější forma, o kterou je žádáno. Jde o půjčku, která je vyplácena na účet obvykle ještě v den žádosti. Nebankovní produkt půjčka na OP ihned na účet je velmi rychlá možnost, jak získat peníze téměř okamžitě.

Proces žádosti je stejný jako u hotovostní půjčky. Vše probíhá online, a pokud dojde k nějakým problémům, je možnost kontaktovat operátora, který s vyplněním pomůže. Je zde také nutné zadat číslo OP a číslo účtu. Jakmile dojde ke schválení žádosti, peníze jsou připsány na účet téměř okamžitě. Bohužel tento typ nefunguje o víkendu, jelikož o víkendu nefungují převody v bance. Půjčku o víkendu na účet tedy není možné zrealizovat. Je možné vytvořit žádost, nicméně k převodu peněz dojde v pracovní den.

Jedná se o snadný způsob, jak získat půjčku. Peníze je tak možné mít prakticky hned, a to na cokoliv je potřeba. Není kontrolován registr ani příjmy.

Výhody půjčky na OP

Půjčky na OP v hotovosti ihned na účet mají několik výhod, které jsou lákavé pro lidi v tíživé situaci.

Výhody:

 • půjčka je bez zbytečného papírování a byrokracie
 • rychlé poskytnutí finančních prostředků
 • žádná zdlouhavá administrativa
 • peníze jsou vyplaceny v hotovosti nebo na účet
 • půjčka je vhodná i pro ty, kterým banka nepůjčí

Ovšem je nutné upozornit, že v případě rychlých půjček je nezbytné vždy zhodnotit, zda ji půjde bez problémů splácet. Snadno se lze dostat do dluhové pasti, ze které se těžko dostává. Rychlá půjčka má i jisté nevýhody.

Nevýhody:

 • je nutný stabilní a dostatečný příjem, aby bylo možné půjčku bez problému splatit
 • obecně vyšší úroky
 • u nižších půjček kratší splatnost
 • vysoké sankce za porušení podmínek
 • obvykle jde pouze o krátkodobé řešení

Vždy je nutné si přečíst všechny podmínky a zjistit poplatky u nebankovních společností. Zjistit si recenze a vybrat tu nedůvěryhodnější společnost. Je tu velké riziko podvodů.

Půjčka na směnku na OP

Existuje půjčka na směnku na OP. Jde o velmi nebezpečný produkt, jelikož je v případě osobních půjček zákonem zakázán. Půjčka na směnku na OP funguje ve formě úpisu na splacenou částku. Často je poskytována lichváři a není jistota, zda údaj z OP nebude zneužit.

Vždy by mělo dojít k sepsání smlouvy a všech podmínek. Pokud investor není ochotný smlouvu poskytnout, je lepší dát ruce pryč. K půjčce na směnku se uchylují žadatelé ve velmi tíživé situaci a může dojít ještě k větším problémům. Poplatky jsou velmi vysoké a investoři pouze zneužívají situace, ve které se osoba nachází.

I když jde o nelegální formu, často se ještě půjčka na směnku na OP najde.

Půjčka od soukromé osoby na OP

Půjčka od soukromé osoby na OP je častokrát právě půjčka na směnku. Je tedy důležité si dát velký pozor. Vždy si najít informace o osobě a recenze. Inzeráty lze najít na sociálních sítích a inzertních serverech.

Soukromá osoba není většinou ověřený subjekt a je lepší najít nebankovní společnost. Soukromá osoba bývá lichvář, který bude chtít vysoké poplatky, a při nesplácení může být vymáhání velmi tvrdé a nekompromisní.

Půjčky na OP s exekucí

Exekuce není příznivý stav pro schválení půjčky. Banky osobám v exekuci nikdy nepůjčí. Je tedy nutné žádat u nebankovních subjektů. Díky tomu, že neprobíhá kontrola registrů, existuje šance na schválení.

Nebankovní subjekty tedy mohou nabídnout půjčku na OP v exekuci. Nejčastěji jde o hotovostní půjčky, které jsou vypláceny na ruku dlužníka. Bankovní účet mívají často lidé v exekuci omezen. Výše půjčky se liší dle poskytovatele.

Existují také bankovní společnosti, které za dlužníka splatí dluhy a zastaví tím exekuci. Mnohdy si lze ještě půjčit něco navíc.

Půjčka na OP nabízí šanci pro všechny, kterým banka půjčku neposkytne. Je však nutné počítat s vyššími úroky než jsou v bance. Jde o rizikový produkt a nebankovní subjekty si vysoké riziko nesplácení kompenzují vysokými úroky. Vždy je doporučeno zjistit si všechny recenze a zkušenosti, které lze dohledat.

Důvěryhodná bankovní společnost nabízí například také odklad splátek nebo pojištění při neschopnosti splácet. Najít solidní společnost není tak těžké. Na internetu je k nalezení velké množství recenzí a zkušeností klientů.