Napište nám

info@aaapenize.cz

Půjčka bez registru a doložení příjmu – dlouhodobá, ihned na účet

V dnešní nelehké době se může každému stát, že se dostane do finanční nouze. Při dnešních vysokých cenách mnoho lidí nemá dostatek peněz na vytvoření finanční rezervy. Při nečekané životní situaci, ať už jde o rozbitou pračku, nebo čekání na výplatu, je možné vzít si úvěr. Pro ty, kteří nedosáhnou na úvěr v bance, je tu půjčka bez registru a doložení příjmu. Jak získat půjčku bez doložení příjmů? Co vše je zapotřebí ke schválení? Na co si dát pozor?

Lidé, kteří žádali o půjčku v bance a byla jim zamítnuta, hledají jiný způsob, jak sehnat peníze. Banky dnes mají vysoké nároky a přísná pravidla pro poskytování úvěrů. Schopnost splácet, jinak řečeno bonitu, banky zjišťují u každého jednotlivce. Dokládání výše měsíčního příjmu a záznamyregistru dlužníků mnohdy negativně ovlivní schválení půjčky.

Existují však instituce, které na tyto informace nehledí. Rychlé půjčky jsou řešením téměř pro každého.

Co je registr dlužníků

Registrem dlužníků je nazývána databáze s informacemi o fyzických i právnických osobách a jejich platební morálce. Jde o úvěrový registr, ve kterém jsou zaznamenány všechny úvěry a informace, zda jsou řádně spláceny. Tyto registry fungují po celém světě.

Díky tomuto nástroji jsou tak úvěrové společnosti schopny si žadatele „proklepnout“ a zjistit, zda vše řádně splácí, nebo ne. Jsou zde sdíleny všechny informace, ať už z bankovních institucí, nebo nebankovních.

V podstatě jsou dva typy:

 • pozitivní registr – jsou zde informace o dlužnících, kteří své závazky řádně splácí. Pokud je žadatel veden jako pozitivní, má jeho další žádost vyšší šanci na schválení.
 • negativní registr – zde se evidují dlužníci, kteří nesplácejí včas a negativně ovlivní další žádost.

Cílem tohoto registru je ochrana poskytovatele úvěru, ale i samotného žadatele. Úkolem je pomoci ochránit žadatele před předlužením. Zvyšují stabilitu poskytovatele a finanční zdraví žadatele.

Co je půjčka bez registru a doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu a registru je rychlá a ve většině případů online půjčka. Bývá rychleji schválena než bankovní půjčka. Instituce, které tento typ poskytují mají rychlejší proces schvalování díky tomu, že nepožadují výpis z registru dlužníků ani doložení příjmu.

Pokud má žadatel potíže se splácením svých závazků a má negativní záznam v registru dlužníků. Jeho bonita by nedovolila schválení u banky. K zamítnutí může dojít také ve chvíli, kdy žadatel vše řádně splácí, ale změnil práci a je například ve zkušební době. Banky mají přísná pravidla pro poskytnutí úvěru, a pokud je žádost zamítnuta, nastává čas požádat o půjčku bez registru.

Jak probíhá žádost o půjčku bez registru a doložení příjmu

Před žádostí by mělo dojít k získání informací o poskytovateli. Je dobré si nejdříve zjistit, jaké jsou úroky a RPSN, podmínky poskytnutí a případné penále. Poskytovatele tyto informace uvádějí na svých webových stránkách.

Zjištěním informací o poskytovateli se může žadatel vyhnout pozdějším komplikacím. Sjednání půjčky je velmi snadné a poskytovatelů je celá řada. Je dobré nají si recenze, články, nebo informace od známých, kteří službu využili. Zjistit si co nejvíce o poskytovateli a dobře si vše spočítat.

Na stránkách poskytovatele by měla být k dispozici kalkulačka, kde žadatel uvidí celkovou splatnou částku v určený den. Může se jednat o jednorázovou menší částku, nebo dlouhodobou půjčku na splátky bez doložení příjmů.

Samotná žádost už probíhá velmi rychle. Do 10 minut může být hotovo. Většinou jde o vyplnění online formuláře, kde žadatel vyplní informace o sobě jako například:

 • kontaktní informace
 • doklad totožnosti
 • číslo účtu

Jakmile je půjčka schválena, přijde SMS nebo email o schválení a s informací, že peníze byly odeslány. Pak už jen záleží, jak rychle banka požadavek zpracuje a peníze jsou na účtu. Následuje splácení.

Půjčka 10 000 Kč bez doložení příjmu

V některých případech žadatel potřebuje pouze menší finanční obnos. Jednorázová finanční pomoc při nenadálé situaci. Velký zájem je o půjčky 10 000 Kč bez doložení příjmu. Částka není tak vysoká a někteří jsou schopni ji po výplatě ihned splatit.

Jedná se o tzv. mikropůjčku. Půjčky 10 000 Kč bez doložení příjmu jsou často využívány na nové elektrospotřebiče, dovolenou a v období Vánoc. Mnoho nebankovních institucí má tuto částku jako limit při prvním půjčení. Chrání tak i sebe před neplatiči.

Dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu – nebankovní, na splátky

V případě, že žadatel nemá stálý a pravidelný příjem, je na dosah dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu. Může jít o dělníky, kteří jsou vypláceni na ruku, nebo lidi v zaměstnání, kde jsou oficiálně malé platy a zbytek je vyplácen bez jakéhokoliv dokumentu.

Tito zaměstnanci by v bance na půjčku zřejmě nedosáhli, a tak je tu rychlá půjčka bez registru a doložení příjmu nebo půjčka bez registru na splátky.

Jde o dobu splácení, která může být i při nižších částkách rozložena do poměrně delší doby – i několik let. Tento typ půjček je však i pro poskytovatele dost riskantní, a tak jich není na trhu mnoho, případně jsou poskytovány s velmi vysokými úroky. Zpravidla se dlouhodobá půjčka bez doložení příjmu či zástavy neobejde.

Hotovostní půjčka bez doložení příjmu

Jde o půjčku, která je poskytnuta přímo na ruku a v hotovosti. Někteří nemohou z jistého důvodu pro půjčku použít účet, nebo chtějí peníze mít v hotovosti. Hotovostní půjčka bez doložení příjmu může být výhodná v případě, že peníze potřebujeme o víkendu a poskytovatel tuto možnost nabízí.

Poskytovatel se s žadatelem domluví na schůzce. Někdy se může žadatel dostavit na pobočku instituce, nebo se domluvit na konkrétním místě, kam obchodní zástupce peníze doveze. Ve většině případů můžou být peníze do hodiny v ruce.

Způsoby předání:

 • na pobočce nebankovní společnosti
 • díky obchodnímu zástupci u žadatele doma
 • díky obchodnímu zástupci na předem domluveném místě

Pokud jde o splácení půjčky v hotovosti, je více možností. Vždy záleží na konkrétní instituci. Například si obchodní zástupce pro splátku vždy na dané místo po domluvě přijede.

Půjčka bez registru je řešením pro ty, kteří jsou v tíživé životní situaci.

Půjčka bez doložení příjmu ihned na účet

Půjčka bez registru a doložení příjmu může být výhodná, protože peníze jsou k dostání teoreticky do pár minut. Vyřízení trvá několik krátkých minut a peníze jsou hned na účtu. Dnes je to možné díky okamžitým platbám v bankovním světě.

Výhody a nevýhody

Půjčka bez registru a doložení příjmu může být dobrý sluha, ale zlý pán. Jako první je důležité si uvědomit, zda je nutné si tento typ úvěru vzít. Před každou žádostí je potřeba projít všechna pro a proti.

Výhody

 • vysoká míra schvalovatelnosti i pro problémové žadatele
 • rychlé vyplnění žádosti
 • peníze rychle na účtu či v hotovosti
 • bez dokládání příjmů a kontroly registrů dlužníků
 • vše online z pohodlí domova

Nevýhody

 • možnost podvodu
 • vysoké úroky a RPSN
 • omezená výše poskytované částky
 • možnost čerpat u více poskytovatelů, vyšší riziko dluhové pasti
 • vyšší poplatky při nesplnění podmínek

Do dluhové pasti je lehké se dostat, ale těžké se dostat ven. Proto je důležité si vše dobře spočítat. Vědět, že bude stálý příjem stačit na splátky.

Chyby, kterých se při půjčce bez doložení příjmu vyvarovat

Dnes je jednoduché si vzít půjčku. Pokud dojde na situaci, kdy je to nutné, není co řešit. Někteří se však uchylují k úvěru pouze z důvodu uspokojení tužeb a snů, které jsou nereálné v jejich současné finanční situaci.

Čerpání úvěru by mělo následovat vždy až po zvážení dané situace. Mělo by dojít k reálnému zhodnocení finanční situace. Je důležité se vyvarovat několika chyb, kvůli kterým by mohl žadatel zaplakat.

 • Nesrovnání nabídek – na trhu je mnoho a mnoho poskytovatelů s různými podmínkami. Může jít až o rozdíl tisíce korun. Je dobré si najít více institucí a porovnat veškeré poplatky.
 • Neinformování o poskytovateli – díky současným možnostem v podnikání je na trhu mnoho institucí, které půjčují. Je dobré si konkrétní firmy prověřit a zjistit co nejvíce.
 • Nastavení vysokých splátek – cílem mnoha lidí je úvěr co nejdříve splatit. Bohužel mnohdy vysoké splátky naruší běžný chod domácnosti a může je dohnat k dalším půjčkám. Nastavit si splátky raději nižší a případné peníze, které „zbydou“ použít na mimořádné splátky.
 • Nepřečtení podmínek – mnohdy žadatel prostě podepíše. Je důležité přečíst si smlouvu a podmínky, protože můžou být odlišné od těch, co jsou psané na stránkách instituce. Po podpisu smlouvy už je pozdě.
 • Neřešení případných problémů – v případě neschopnosti splácet je nutné hned jednat. Kontaktovat poskytovatele o problému a snažit se řešit. Někteří poskytovatele se mohou hned bránit a začít exekuci.

Půjčka je velký závazek. Může se stát cokoliv i při půjčení menších částkách. Vždy je lepší zabránit vzniku problému předem, a to tím, že si žadatel zjistí vše, co je možné. Půjčku bude brát zodpovědně a řádně splácet.

Konsolidace

Jednou z možností, jak získat lepší podmínky při více úvěrech, je tzv. konsolidace. Konsolidace znamená, že všechny závazky budou sloučeny do jednoho. Tento proces mnohdy ulehčí život.

Půjčky budou sloučeny do jedné, čímž také zmizí stres z placení několika splátek u více společností. Bude se platit jedna splátka a jedné společnosti. Mnohdy jsou v případě konsolidace nabídnuty lepší úrokové sazby a také si lze případně půjčit peníze navíc.

Konsolidaci provádí jak nebankovní instituce, tak banky. V tomto případě je nutné si dát velký pozor na nebankovní instituce. V případě konsolidace větší částky bude nutné zastavit majetek, o který dlužník v případě nesplácení přijde.

Pokud se někdo ocitne v situaci, kdy ho banky odmítly, je tu šance u nebankovních společností. Půjčka bez registru a doložení příjmu je možnost, jak dosáhnout peněz. Pozor na podvody a úroky. Samozřejmě existují slušné společnosti, se kterými je dobrá domluva a mají příjemné obchodní zástupce, kteří i poradí v případě problémů. Nejlepší je najít si srovnání půjček na webových srovnávačích.