Napište nám

info@aaapenize.cz

Rychlá půjčka – druhy

Rychlá půjčka a její druhy, české bankovky a mince

Rychlá půjčka je stále oblíbenější volbou řešení nedostatku financí. Existuje řada druhů rychlých půjček, které pomáhají s náhlými finančními problémy a pokrývají výdaje během krátkého časového období. Jaké jsou druhy rychlých půjček a co je odlišuje?

Rychlé půjčky jsou specializované finanční produkty. Jsou k dispozici pro pokrytí rychlých a krátkodobých nákladů bez ohledu na finální použití. Finanční trh nabízí širokou škálu rychlých půjček pro všechny náročné situace. Tento článek se podívá na hlavní typy rychlých půjček a popíše výhody a nevýhody vybraných produktů.

Rychlá půjčka ihned

Rychlá půjčka ihned patří mezi finanční záchranné čluny. Postupem času se na trhu objevily nové druhy rychlých půjček, které poskytují žadatelům další možnosti, jak získat přístup k finančním prostředkům.

Současný průmyslový vývoj běží na doraz. Všechno se dá vyřešit obratem. Vyřízení rychlé půjčky ihned je toho důkazem. Díky novým technologiím a úsporným procesům lze půjčky získat okamžitě. K získání rychlé půjčky ihned postačuje vyplnit jednoduchou online žádost. Na jejím základě se zákazníkovi poskytnou informace o schválení či zamítnutí půjčky. Většinou se ale najde půjčka pro každého.

Celý proces vyřízení půjčky ihned je tedy velmi jednoduchý a rychlý. Požadavky a podmínky jsou jasné. Finanční služby, které nabízejí tuto půjčku jsou lídrem mezi poskytovateli finančních řešení v České republice.

Půjčka rychle bez registru

Mnoho lidí v dnešní době hledá příležitost, jak získat peníze a přitom se obejít bez složitého a časově náročného procesu schvalování. Jednou z možností je rychlá půjčka bez registru.

Klíčem k vyřízení půjčky rychle bez registru je vždy upřímnost a informovanost. Díky tomu se žadatel vyhne časově náročným registračním postupům a dostane rychlou odpověď na svou žádost. Pro získání půjčky rychle bez registru jsou důležité dvě hlavní podmínky:

 • minimální věk žadatele
 • schopnost splácet

Pomocí internetu lze získat dost informací pro vybrání té nejlepší možné rychlé půjčky bez registru. Vždy se však vyplatí obezřetnost. Naštěstí existuje řada evropských nástrojů pro ochranu spotřebitele.

Půjčka ještě dnes a na účet

Půjčka ještě dnes, to může být krok, který pomůže získat finanční prostředky k okamžitému řešení. Některé finanční situace prostě nemohou počkat. Půjčka ještě dnes může překonat tuto finanční krizi.

Rychlé půjčky na účet ještě dnes mají zpravidla jednu hlavní podmínku – účet v bankovním ústavu. Kromě toho se musí prokázat stálý příjem a schopnost splácet půjčené peníze. Sjednané podmínky se mohou lišit společnost od společnosti.

Po schválení žádosti se částka okamžitě odesílá na účet. Doba trvání celého procesu může být menší než 24 hodin. Rychlá půjčka na účet se vyznačuje úrokovou sazbou v rozmezí od 10 % do 60 %, v závislosti na půjčované částce a délce splátek. I přes jisté riziko zůstává rychlá půjčka na účet jednou z nejrychlejších a nejefektivnějších možností, jak získat nutné finanční prostředky.

Rychlá půjčka do výplaty a na ruku

Rychlá půjčka do výplaty představuje volbu finančního zdroje, ať už na krátkou nebo na delší dobu. Vyřízení se obvykle mnoho rychlejší než u tradičního způsobu půjčování. Odhaduje se, že zhruba 60–70 % žádostí podaných prostřednictvím internetu je schváleno v průměru do 24 hodin a peníze se vydávají současně s vyřízením žádosti.

Pro získání rychlé půjčky do výplaty na ruku platí následující podmínky:

 • platný občanský průkaz
 • věk starší 18 let
 • trvalý příjem
 • zřízený bankovní účet

Za současné situace finančního trhu se dá očekávat, že rychlá půjčka na ruku nabízí až sedmdesát procent úměrného finančního zisku. Nemělo by se ovšem zapomínat na penále, která mohou s rychlou půjčkou na ruku souviset. Například penále za porušení smluvních podmínek se uplatňuje vždy a je třeba je zahrnout do rozpočtu.

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Rychlá půjčka pro nezaměstnané je unikátní úvěrovou službou, která umožňuje nezaměstnaným získat přístup k finančnímu nouzovému prostředku v případě potřeby. Tento typ půjčky je navržený jednoduchým způsobem. Nezaměstnaní se tak můžou dostat přes akutní finanční potřebu.

Nezaměstnanost je pro řadu lidí často zdrojem krušných období. Zejména pokud člověk potřebuje přístup k okamžitému finančnímu zdroji. Obecně se rychlá půjčka pro nezaměstnané spravuje podle krátkých splatností. Netrvá tedy více než několik měsíců.

K vyplnění žádosti o rychlou půjčku pro nezaměstnané nejsou vyžadovány žádné formální dokumenty o zaměstnání. Prokazuje se identita a platební schopnost. V případě rychlého produktu jsou úvěrové splátky obvykle menší a znamenají, že nemusí být tak finančně náročné na splácení. Úroková sazba se ovšem pohybuje kolem 15–20 %.

Pokud půjčka není splacena včas, mohou být poplatky za prodlení obvykle dalšími vysokými poplatky. Je důležité si uvědomit, že rychlá půjčka pro nezaměstnané by měla být použita výhradně pro krátkodobé výdaje, které nelze nahradit jinými způsoby.

Rychlá půjčka na splátky

Rychlá půjčky na splátky se často používá pro uspokojení urgentních finančních potřeb. Obecně je krátkodobým finančním programem, který poskytuje lidem peníze na pokrytí nenadálých výdajů.

Nejběžnějším typem rychlé půjčky na splátky jsou:

 • klasické spotřebitelské úvěry
 • revolvingové úvěry (kreditní karty)
 • studentské úvěry

Tyto druhy úvěrů dávají lidem více možností splácení s lepší představou o tom, co budou dlužit.

Spotřebitelský úvěr

Tato služba je finanční nástroj umožňující spotřebitelům získat peníze za účelem financování spotřebitelského zboží a služeb.

Výhody:

 • umožňuje krátkodobý přístup k relativně velkému množství peněz
 • může být čerpán na koupi spotřebního zboží, zařízení domácnosti, školní náklady atd.
 • lze jej získat online, což usnadňuje a urychluje proces schvalování
 • nízké úrokové sazby pro ty s dobrým kreditním skóre
 • umožňuje konsolidovat půjčky do jediného úvěru

Nevýhody:

 • splnění kritérií pro schválení, což může zahrnovat úvěrové vyšetření
 • vyšší úrokové sazby
 • při nesplácí se úvěr stává velmi drahým
 • některé úvěrové dohody zahrnují finanční penále za předčasné splacení
 • narušení platby může poškodit váš úvěrový rating

Úvěr může poskytnout spotřebiteli finanční prostředek k nákupu majetku, např. domu nebo auta. Složky úvěrového produktu zahrnují úrokovou sazbu, dobu trvání úvěru a poplatky.

Kreditní karta – revolvingový úvěr

Revolvingový úvěr, který je spojený s kreditní kartou, je další typ finančního produktu pro ty, kteří potřebují rychlý a snadno dosažitelný přístup k finančním prostředkům.

Výhody:

 • snadné se získání a vyřízení žádosti
 • slevy, akce, výhody pro držitele kreditních karet od finanční společnosti 
 • flexibilní úvěrové limity

Nevýhody:

 • dražší poplatky a vysoké úrokové sazby (pokud je přesaženo bezúročné období, které mnohé kreditní karty mají)
 • dostupnost jen v několika zemích.
 • ne všichni poskytovatelé půjček schválí úvěry

Pro získání kreditní karty je nutné splnit prakticky stejné podmínky jako pro získání klasického spotřebitelského úvěru.

Studentský úvěr

Úvěr pro studenty je finanční prostředek poskytovaný studentům k financování jejich vzdělávacích nákladů.

Výhody:

 • umožňuje studentům získat finanční prostředky, aby mohli pokračovat ve vzdělávání
 • mohou poskytnout 120 až 180 měsíců na splácení
 • úrokové sazby mohou být relativně nízké
 • studenti mohou získat peníze i se slabým kreditním skóre

Nevýhody:

 • studenti mohou narazit na potíže, když se budou snažit splácet úvěr při nízkých příjmech po absolvování studia
 • zaplatí značnou sumu peněz navíc z důvodu úrokových sazeb
 • pokud student odmítne splácet hypotéku, může to mít do budoucna negativní dopad na jeho kreditní skóre

Jedná se o dohodu mezi bankou nebo jinou finanční institucí a studentem, aby student mohl získat peníze na svůj vzdělávací program.

Rychlá půjčka o víkendu

Rychlá půjčka o víkendu je finanční nástroj, který poskytuje krátkodobé úvěry v nouzi během víkendu. Je to dobrý způsob, jak získat finanční prostředky okamžitě bez čekání na pracovní týden.

Půjčka se vyřídí během pár hodin a poskytuje se na základě různých faktorů, včetně platební historie. Úrokové sazby se mohou lišit v závislosti na poskytovateli rychlé půjčky o víkendu a délce jejího trvání. Online půjčkové firmy obvykle požadují pravidelný příjem a dobrou úvěrovou historii. Žádost o úvěr se vyřídí prostřednictvím internetu během několika minut.

Vyžaduje-li se rychlá půjčka na pokrytí krátkodobých nákladů, je vždy užitečné vzít do úvahy všechny dostupné typy rychlých půjček. Každý typ rychlé půjčky má své výhody a nevýhody, proto je důležité pečlivě zvážit všechny možnosti.